• bilgi@okyanusdent.com
  • 0546 853 79 24

Hakkımızda

Özel Okyanus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet vermektedir.

Kurumsal altyapının yanısıra en yeni teknoloji, tıbbi teçhizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet

verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde eksiksiz tedaviden duyacağınız memnuniyet birinci hedefimizdir.


Polikliniğimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti

(kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi), ağız ve diş sağlığı konusundaki bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.

Yurt dışından gelen hastalarımız için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi esnasındaki servis hizmetleri ve implant uygulamalarında ücretsiz konaklama avantajları sunulmaktadır.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için galerimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz diş sağlığı ile ilgili her konuda sizi bilgilendirecektir.

Sizi Arayalım

Randevu Formu
Adres
Röntgen Gönder Röntgen Gönder
Telefon


Detaylı bilgi almak ister misiniz?